Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan romantikus szálláshelyeket ahova néhány napra "elbújhatnánk" a párommal?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan helyre szeretnénk menni ahol kettesben lehetnénk, szóval semmiképpen sem hotel vagy hasonló. Konkrétan rönkházakra gondoltam esetleg kandallóval, de jöhetnek az egyéb ötletek is (mivel ennyire konkrét "kérés"-re nehéz lenne segítséget nyújtani). Lényeg hogy kicsit el legyen zárva a civilizációtól és meglegyen a romantikus hangulata. November 27.-én lesz az évfordulónk és néhány napot szeretnénk ilyen helyen tölteni csakis kettesben, mivel a mi esetünkben az összeköltözés még nem megoldható ,de már nagyon szeretnénk. Így egy pár nap erejéig átadnánk magunkat ennek az érzésnek :) Köszi szépen előre is a válaszokat :)

2012. nov. 4. 22:58
 1/2 A kérdező kommentje:
* még annyi hogy előny lenne ha Észak-Magyarország területén lenne a szállás, mivel felvidéken élünk:)
2012. nov. 4. 23:05
 2/2 Joci84 válasza:
hát én Bakony környékét ajánlanám, bár az nem észak magyar.-ba van, de ott szerintem találtok ilyen kis házikókat! Nagyon szép hely, erdős és nyugis! Nézz utána milyen messze lenne Bakony tőletek és, ha a keretetekbe befér akkor szerintem ideális hely lenne egy évfordulóra! Egyébként ez Győrtől délre van 30-40 kilométerre. Budapestől nyugatra kb 100 kilométerre! Vagy ami talán közelebb van hozzátok Budapesten a Csillebércen!
2012. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!