Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonatjegy kedvezménynél...

Vonatjegy kedvezménynél számít az hogy mikor vettem meg a jegyet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
vasárnap messzire kell utaznom és a 26 év alatti kedvezménnyel szoktam utazni ami csak hétvégén van, de most kedden betöltöm a 26-ot, ha még ma megveszem a jegyet elővételben (amíg nem vagyok 26) vasárnapra akkor így érvényes a kedvezmény, vagy ez így hülyeség?
2012. nov. 12. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A kedvezményt nem a megvásárláskor veszed igénybe, hanem a felhasználáskor, így ez nem járható út.
2012. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség :) De ha nagyon meg akarod próbálni, akkor megveszed, és eljátszod, hogy hupsz elfelejtetted, hogy már betöltötted 26-t, és kifizeted a plusz részt. Tőlem sose kérik el a személyit.
2012. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én is erre gondoltam hogy ezt mondom, tőlem sem kérték el még sose a személyit, pedig nagyon sokszor utaztam már ezzel a kedvezménnyel, elég nagy pech lenne ha pont most kérnék el.
2012. nov. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!