Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ladányba vannak jó és megfizet...

Ladányba vannak jó és megfizethető szállások, hotelek? Merre találhatóak? Kb mennyibe kerülnek? Kaphatnék rólunk weboldalt vagy linket? Ladány milyen város vagy falu? Már mint, hogy melyik a kettő közül, és hogy érdekes hely-e

Figyelt kérdés
Őszön lemegyek Ladányba a barátnőmhöz,és ott szeretnék megszállni egy szállodába,és ezért kérem a segítségeteket
2009. aug. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Jászladányról beszélünk de nem biztos. Ha igen akkor ez Jász-Nagykun-Szolnok megyében van. Jászberénytől olyan 30 km-re van és falu.Hogy ott van e szálloda azt kétlem de Jászapátin ami15-20km-re van van szálloda és fogadó is illetve van kemping is.

Remélem segítettem.

2009. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Püspökladány:

[link]

2009. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszra gondoltam én is,de csak ilyen "árnyas" szállás van ? Normális hotel vagy szálloda nincs ?
2009. aug. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!