Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az Aquaworld?

Milyen az Aquaworld?

Figyelt kérdés

4 és 5 éves kisgyerekkel megyünk egy napra. Még soha nem voltunk, és nem igazán tudjuk, hogy néz ki, mit kellene vinnünk. Pl:

Szélsátort vigyünk, vagy az egész fedett?

Naptej kell, ha fedett?

Lehet vinni szendvicseket ebédre, vagy ott kell venni?

Ilyenekre gondoltam

köszönöm!

(kérlek ne írjatok olyanokat, hogy sz*r a hely és ne menjünk)


2009. aug. 18. 09:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%

Nem fedett az egész ,kint is vannak medencék szóval ha gondolod vihetsz szélsátort.Sztem naptejt is vigyetek ,mert gondolom nem csak bent lesztek.

Persze hogy lehet vinni szendvicseket.De ott is lehet venni.

2009. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Hát én ezek után biztos nem mennék a 2 gyerekemmel!

2009. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Én se mennék oda!
2009. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
....haláli
2009. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
durva...
2009. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Baleset volt. Na és? Máshol ugyan úgy megtörténhet. Akkor idén ne is menjek strandra? Mostanra már amúgy is átvizsgáltak mindent.
2009. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%

én májusban voltam ott, cserediákokkal és nagyon jó!

ahogy az első író mondta: vannak kültéri medencék is.

ha tényleg ilyen kis gyerekekkel mentek, akkor figyeljetek rájuk nagyon. a szörf medencét mi nem tudtuk használni, azt mondták, hogy valamit csinálnak vele.

kaját vihetsz, de lehet venni a büfében is. Bár ott inkább csak édesség van, ha jól emlékszem.

és ne törje le a kedved, amit sokan írnak, hogy ne menjetek oda.

Ti is hallottátok gondolom a dolgot, nem lesztek hülyék elengedni a gyerkőcöket. (remélem ezzel most nem sértettelek meg)

SZóval nyugodtan menjetek, mi nagyon élveztük.

2009. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
74%

Szerintem nagyon jó hely! Sok élmény van. Bár én inkább 10 éves kortól (minimum) ajánlanám a helyet. Mert nem igazán kicsiknek való. Sok mindent nemtudnak kipróbálni teljes egészében. Az 5. emeletről indulnak a csúszdák, amikor én voltam nem minden kisgyereket engedtek fel ezekre. De van kisgyerek medence is bár az nem nyújt akkor élményt mint a többi! :) Azért mert volt egy baleset nyugodtan elmehettek. Felelőtlenség volt, bár a szörfmedencét én amugysem próbáltam ki. Legnagyobb területe fedett kint nem sok élmény van... 2 medence napágyak. Szerintem felesleges a szélsátor! Naptejet vihettek bár leégni szerintem nem fogtok :)

Én vittem magammal szendvicset amit ott ettem meg az étteremben ( ami mellesleg iszonyat drága de rengetek féle meleg-hideg étel található)


Remélem sokat segítettem :)

Mennyetek bátran, jó szórakozást!!!

L/17

2009. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jó hely! Ja, és ne menjetek mert baleset volt?... Hát akkor ne üljünk kocsiba mert baleset van, ne üljünk repülőre mert 1-2 lezuhant, és tuti azis lefog amin ülünk... Amúgy, ha jobban belegondolsz minden veszélyes! Kimész az utcára és elüt egy autó, bemész a metroba és beesel a sinekre... Egyszer leestem a lépcsőn, akkor többet nem megyek fel az emeletre?! Hát, így is lehet gondolkodni... De, akkor ne menj sehova, mert veszélyes! Szóval, az ilyen kommentelők, hogy veszélyes ne menj! Azoknak üzenem, hogy ha kimennek az utcára, sőőt a saját házukban is veszélyben vannak!
2009. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
48%
csak a szörfmedencét kerüljétek, ha nem akarjátok, hogy a gyerekeitek ugyanúgy járjanak, mint múltkor szegény kisgyerek, aki elvesztette az életét az Aquaworld-ben, mert széttépte a testét...
2009. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!