Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyöngyösre fogok járni fősulir...

Gyöngyösre fogok járni fősulira, és érdekelne, hogy vannak-e bevásárlóközpontok, plázák? és ezek milyen messze vannak a Károly Róberttől? Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthetőek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 21:32
 1/4 anonim válasza:

Szia, én Gyöngyösi vagyok! A Károly Róberttel szemben van egy bazinagy Spar, nem fogsz éhenhalni, és van egy Pláza is (Gyöngy pláza) de az egy kalap k.ak.i. Van benne egy CBA, egy papírbolt, egy kínai ruha és cipőbolt, 2 butik, meg egy Kenvelo, és még van Mozi, meg két kajálda. Ha ruhákat szb. akarsz vásárolni, menj el a Kossuth Lajos utcába, a Török Ignácz utcába. =) Remélem segítettem. Gyöngyösön Van még Tesco is, de az eléggé kint van a város szélén. Meg a Mátrai úton (az a Károly Róberthez vezető út) vannak külömböző kisboltok gondolok itt Heliker, pékség, újságárus, meg virágos )



ha kell még valami, írj, válaszolok! Honnan fogsz beutazni? És a nagy busz,megállóba fogsz leszállni, vagy a Károly Róbert előtti kisbuszmegállóban? =) =)

2009. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
először köszi is a választ! miskolc mellől fogok bejárni. foggalmam sincs melyik buszmegállóban fogok leszállni
2009. aug. 18. 22:24
 3/4 anonim válasza:
első vagyok. akkor valszeg a nagy buszmegállóban fogsz leszállni. na hát akkor nagyon könnyű dolgod lessz. az iskoládhoz vezető út a Mátrai út, szóval ott minden lesz. Van a buszmegállóban rádi pékség, újságosok, ékszer-és virág üzlet is, szóval enni inni tudsz, de ha átmész az úton, ott van egy Albán-pékség, ami olcsó, és sookkkal fincsibb dolgok vannak mint a Rádiban. ahogy mész feljebb vannak cipőboltok, kínai üzletek, használt telefonok boltja, illatszer-sminkes bolt, vannak italbárok, gyrosozó, papírírószer, butikok, van egy CBA is. kb. 10 perc alatt leérsz a buszmegállótól a K.R-ig =)
2009. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Plusz ott van a nagybuszmegállóval szemben az Albán Pékség :D
2012. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!