Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol volt a Fóti Határőr laktanya?

Hol volt a Fóti Határőr laktanya?

Figyelt kérdés
GPS koordinátákat szeretnék,meg szeretném nézni mégegyszer.BM raktárak voltak mellette azokat őriztük sorkatonaként.Google Maps-on én nem ismerem fel.

2012. dec. 5. 00:36
 1/7 anonim válasza:
Koordinátákat nem tudok neked mondani, de valahol a Somlói utca feletti domb túloldalán azt hiszem... ha beírod a Google-ba, nem ad ki semmi infót?
2012. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
47°38'23.45"É 19°11'38.96"K
2012. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,megnéztem ezt a koordinátát ami a somlói utca után egy kilátót jelöl.Szerintem nem ez lesz az.Nem hiszem hogy azt a hatalmas épületkomplexumot eldózerolták volna.A rendőrség,tűzoltóság hatalmas raktárai voltak mellette,valamint a határőrség által lefoglalt többszáz autó állt a szabad ég alatt,a többszáz vadiúj rendőrautóval együtt,igaz erdővel volt körülvéve és nem járkáltak civilek azon a környéken.Legalábbis 15 évvel ezelőtt.Újpesti buszállomásról kellett menni nem tudom már melyik busszal,de úgy rémlik hogy a Vácival vagy Fótival,és a település előtt kellett leszállni egy lakatlan vidéken.
2012. dec. 5. 23:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok ez mi? vagy mi volt 15 éve? ez némileg hasonlít :

47°35'26.77"É

19° 8'59.31"K

2012. dec. 5. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit a #2-ban írtam az egy légvédelmi rakétabázis romjai, elég sok kép van fent.

Amit te írsz, az pedig egy ipari telep.

2012. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amire kíváncsi lennék hogy pl. mikor használták azokat a bunkereket amik fent vannak a hegy oldalában beomolva?

Illetve mintha a tónál is lenne egy a földben betemetve.

2013. jan. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47.586571,19.157752 Itt volt az Akácos út. Ezen lehetett bemenni a laktanyához. Észak-nyugatra a 10-es objektum körvonalai látszódnak. Kelet felé tartva a Fóti úton a 12-es objektum helyén lévő lakópark. 95-96-ban jópár szolit lehúztam ott.
2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!