Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Intercityn ha csak állok és...

Intercityn ha csak állok és nem a jegyem szerint kijelölt kocsiban tartózkodom megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Tehát nem foglalom el a helyem, csak az ajtóban állok. Vagy ha mondjuk leülök egy másik helyre akkor mekkora a büntetés?

2012. dec. 24. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem allsz, az nem gond, de csak a sajat helyeden ulhetsz.
2012. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Most ha nem állok az a nem gond, vagy ha állok az a nem gond?
2012. dec. 24. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem mi a problémád, miért nem akarsz a saját helyedre ülni? Egyébként ha van érvényes helyjegyed arra a vonatra, akkor tök mindegy hol ülsz vagy állsz, nem fognak megbüntetni, legfeljebb az az utas küldd el akinek a helyén ülsz.
2012. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ulsz, nem gond, bocsi :)
2012. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó válaszoló.


előzőnek meg nem a kioktatására voltam kíváncsi!


Csak 20 perc az út, és nem sok kedvem van ülni hogy őszinte legyek.

2012. dec. 24. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Bárhova ülhetsz, ahol van szabad hely, addig, amíg valaki a helyjegye alapján az adott helyre nem akar ülni. Mert akkor az számít, hogy kinek szól az adott helyre e jegye.

Állni is állhatsz, senki nem tiltja meg :)

2012. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak mondták ott az utasok hgoy az embert már azért is képesek megbüntetni ha nem a kijelölt helyre ül.
2012. dec. 24. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

"előzőnek meg nem a kioktatására voltam kíváncsi! "


Mi abban a kioktatás te szerencsétlen?

Inkább köszönd meg, hogy válaszoltam!

2012. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen? hűha. Újabb okostojás. Olyan röhejes mikor próbálják a személyem belökni a csatornába a folytonos kioktatásokkal és szemtelenségekkel. Írhatsz nyugodtan nekem, de nem fogok veled leállni veszekedni.
2012. dec. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!