Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sopronban élni mennyivel...

Sopronban élni mennyivel másabb mint Pesten? (Lent)

Figyelt kérdés
Mennyire van ott munkalehetőség? Milyen a közlekedés? Képeken elég "városiasnak"látszik,vannak vidékibb,nyugisabb helyei is? Milyen a hangulata? De bármi más is érdekel róla,szóval ami eszetekbe jut azt leírhatjátok.

2012. dec. 30. 19:02
 1/5 anonim válasza:
51%
jobb a söruk :D
2012. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen ilyen információkra gondoltam,de azért ez egy plusz pont Sopronnak akkor.:D
2012. dec. 30. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

En pesten szulettem majd Sopronba koltoztunk, de kesobb 2x2 evre visszamentem pestre dolgozni, azaz mindket varost jol ismerem.

Sopron joval elhetobb, baratsagosabb es lehetosegeiben is az orszagos atlag felett all. Maga a soproni regio gazdasagilag is az orszag egyik legfejlettebb resze, tobb 10 ezren jarnak at Ausztriaba dolgozni, viszont otthon elnek, ezzel novelve a fizetokepes keresletet.

A kornyezo telepulesek is fejlodnek, sokan koltoznek ki a varosbol, de Sopron meg mindig megtartotta a hangulatat, azaz nincs "elnagyvarosiasodva".

Nyaron ott a Ferto-to, telen a kozeli hegyekben sieles vagy a sok rendezveny, szabadteri program, szoval mindig van lehetoseg kimozdulni.

Munkalehetoseget nem tudom mennyire talalni mert az utobbi evekben rengetegen erkeztek mas varosokbol azzal a szandekkal hogy Ausztriaba menjenek dolgozni de Burgenland mar fullon van es az emiatt hoppon maradottak szepen telitik a varos munkahelyeit is. Mint mindenhol itt is ismerosokon keresztul a legkonnyebb, aki soproni annak altalaban nem okoz gondot az elhelyezkedes meg Ausztriaban sem. Az en soproni barataim 90 szazaleka mar evek ota kint dolgozik, tobbseguk mar akkor kint volt mikor meg kellett a munkavallalasi engedely.

2012. dec. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. dec. 31. 20:43
 5/5 anonim válasza:

Ember! Még jó hogy csak idézőjelbe tetted...!

Az agglomeráción kívül minden vidék és falu nektek/(önnek)?!

Jaj...

2014. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!