Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk kirándulni...

Hova menjünk kirándulni március 15-én?

Figyelt kérdés
Néhány barátaimmal (17-19 év körüliek,kb 8-10 ember) szeretnénk Magyarországon belül egy kicsit kikapcsolódni, de sajnos tippünk sincs,hogy hova menjünk. Jó ötleteket nagyon megköszönném:)

2013. febr. 16. 15:02
 1/1 Márciuska ***** válasza:

Attól függ, mi az érdeklődési körötök. Múzeumokból ajánlanám Budapesten a Természettudományit, a Közlekedésit, Iparművészetit. Érdemes megnézni a Tropicariumot, a Planetáriumot. A Csodák Palotáját kár lenne kihagyni, zseniális! Ott a felnőttek is úgy játszanak, mint a gyerekek, de érdemes nyitásra odamenni, mert később tömeg van.

Keszthelyen fantasztikus múzeumok vannak, népviseletes babamúzeum, játékmúzeum, vadászati kiállítás, vasútmodell kiállítás, giccsmúzeum, balatoni múzeum, hintómúzeum, satöbbi.

Ha kirándulni akartok, a Sashegyen kb. akkor fognak nyílni a tavaszi virágok, én is oda készülök. Városnézéshez ajánlom Kaposvárt, Győrt, Szentendrét, Vácot, Pécset, Tatát, Esztergomot, bár nem tudom, ilyen kora tavasszal mennyire látványosak. Ópusztaszeren még nem voltam, de azt mondják, érdemes megnézni. És egyszer nézzétek meg Székesfehérváron a Bory várat! Na az egy csoda!

2013. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!