Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha Magyarországon szeretnék...

Ha Magyarországon szeretnék maradni, hova költözzek, hol érné meg?

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten élünk, én egy textilnyomó üzemben dolgozom, a barátnőm egy gyárban.De nem érezzük jól magunkat Budapesten.Zsúfolt, piszkos és zajos.Ráadásul itt sem olyan könnyű munkához jutni.Egy munkára nagyon sok a jelentkező.A fizetés sem a legjobb, mert ha 100-at megkeresel, abból még az albérlet és a BKV bérlet, rögtön nullán vagyunk.Előtte Debrecenben éltünk, ott a környezet jó volt, szerettünk ott lakni, de munka ott sem akadt.

Vajon ha Dunántúlra költöznénk, ott találhatunk valamilyen állást és nyugalmat.Debrecen nyugalma megfelelne.De jobb lenne kicsivel könnyebben melót találnunk.Tudom hogy Budapesten van a legtöbb munka és fizetés.De utálom ezt a várost, nem tudok itt tovább élni.

Mit tanácsoltok?



2013. márc. 3. 21:24
 1/3 anonim válasza:

most jöttem épp be és felakartam tenni ezt a kérdést mert én is hasonlóan gondolkodom.ha lesz rá válasz kiv vagyok mit írnak majd.

Sztem ami nagyon fejlett régió az mindig az, ahol új gyárak vagy nagy cégek települnek be, pl kecskemét(merci gyár), győr(audi) itt várhatóak fejlesztések bővítések is ami sok munkahelyet jelent, de azt nem mondom h könnyebb itt találni mint bárhol máshol.

Sajnos a válság hatása h kevesebb munka lett, akinek egy picit átlagnál nagyobb fizuja van foggal körömmel ragaszkodik hozzá.ha kalandvágyás van akkor sztem a nyugat dunántúlra érdemes költözni, győr sopron mosonmagyaróvár környéke, esetleg szombathely, bár az már kétséges???

ezekről a helyekről könnyebb átjárni bécsbe is dolgozni mint ahogy az ottélők csinálják.és azért az más fizu!

2013. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a választ.Remélem lesz aki még hozzászól.Nem kalandvágyból indulnánk, el, egyszerűen nem tudunk Budapesten élni.Hiába Magyarország legélhetőbb városa, nekem egyáltalán nem az esetem.Mióta itt élünk, egy perc nyugalmunk nem volt, pedig nem is rossz a környék ahol az albérlet van.Igazából nyugalmat szeretnénk, BKV mentességet, ne kelljen már mindenhova tömegközlekedéssel menni. :(

Itt nincs az embernek mozgástere, meg ez a milliónyi ember.áhhh. :)

2013. márc. 4. 18:13
 3/3 Balázs10003 válasza:
Hát azt nem tudom hogy pénzügyileg hol érné meg, de azt tudom Esztergom meg Vác, Székesfehérvár, vagy ha tényleg nyugis helyet kerestek költözzetek Agárdra vagy a Balaton környékére! Ha viszont nekem kéne választani akkor én Vácra költöznék.
2013. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!