Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi idö eljutni a Keletiből...

Mennyi idö eljutni a Keletiből a Nyugatiba? És Hogyan juthatok el? Minden opció érdekelne, taxi Is.

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
M2 metróval Deák térig, majd M3 metróval Nyugati Pályaudvarig. Így a legolcsóbb, mert így elég egy BKV jegy (azzal át lehet szállni metrók között). Időben szerintem kb. 20 perc alatt megvan.
2013. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha épp jön, gyorsabb megoldás a 73-as troli. A Podmaniczky utcában van a megállója, a Mekinél, és a Garay utcáig visz. (Viszont ritkán jár).
2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ingyen akarsz BKV val aterni az egyikbol a masikba, akkor ajanlom a 7es 173 as buszt a Blaha Lujza terig, onnan pedig a 4es 6os villamos a nyugatiig. Ha napkozben utazol nem lesz rajta ellenor.
2013. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, 73-as troli nem jutott eszembe. Az is teljesen jó és nem is jár ritkán. Vagy kinek mi számít ritkának... 10 percenként tuti jár, az szerintem nem ritka.
2013. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha ingyen akarsz BKV val aterni az egyikbol a masikba, akkor ajanlom a 7es 173 as buszt a Blaha Lujza terig, onnan pedig a 4es 6os villamos a nyugatiig. Ha napkozben utazol nem lesz rajta ellenor."


Így két bkv jegy kell hozzá, szerintem érdemesebb trolival vagy két metróval menni, mert akkor elég egy jegy.

Bliccelésre remélem senki senkit nem akar buzdítani. Annál is inkább, mert igenis szokott lenni napközben ellenőr. De gondolom a kedves válaszoló fizeti a büntetést, ugye, ha esetleg mégsem úgy alakulnak a dolgok?

2013. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem ismerem Budapestet,ezért

kérdezem hogy ki vannak táblázva az utcák,stb.?? Könnyű

megtalálni a metró,troli megállót?

2013. márc. 4. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered Budapestet, akkor taxival ne menj, mert simán átvágnak.

Én metrót ajánlanám, mert azt biztosan könnyen megtalálod, az átszállásnál is elég egyértelműen ki lesz írva mi merre, illetve ugye egy jeggyel megoldható (át lehet vele szállni). Így nem kell utcákat keresgélned. Keletinél lemész a föld alá, Nyugatinál feljössz, tök egyértelmű lesz minden. Keletinél ott a metró amerre áramlik a tömeg. :)

2013. márc. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!