Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó wellness szálloda reális áron?

Jó wellness szálloda reális áron?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk elmenni wellnesselni 4 napra valahova. Tudnátok ajánlani olyan wellness szállodát, ahova érdemes elmenni, és mondjuk kettőnknek kijön 60-70 ezerből a 4 nap 3 éjszaka. Főleg személyes tapasztalatokat várnék, nemcsak olyan leírást, ami a neten van. Azoknak a válaszára is kíváncsi lennék, akik leírják, hogy hova nem menjünk.

Köszi előre is!


2009. szept. 14. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még csak egyszer voltam wellnessezni, a gyulai Elizabeth Hotelben. Kicsit drágább, mint a mit írtál, mi négy éjszakát voltunk, és 110 rugó volt kettőnknek reggelivel és vacsorával. De nagyon megérte, hihetetlenül kedves a személyzet, gyönyörű az épület, Gyula nagyon jó hely, a wellnessrészleg meg picike, de kicsi a szálloda is, ennyi emberre pont elég. Legtöbbször csak mi ketten voltunk lent, pedig nyár közepén mentünk.
2009. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én jó szívvel ajánlom nektek a gyenesdiási (Balaton északi part, Keszthelytől 1,5-2 km-re) Hotel Wellness Katalint. Mindig van ilyen 4nap/3éj hosszúságú kedvezményes ajánlatuk. Keress rá a neten, minden infót megtalálsz.

Nagyon szép a létesítmény, minden van benne, mi szem-szájnak és testnek ingere, nagyon klassz svédasztalos reggelik és vacsorák vannak. És ki is jön annyi pénzből, amit írtál.

2009. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Www.alfahotelmiskolc.hu. Ott is vannak akciók. Nincs messze a barlangfürdőtől.nagyon kedves a személyzet(voltak félelmeim amiatt,hogy 22éves voltam és busszal érkeztem nem audival).van úszómedence,jakuzzi,szaunak,szoli,konditerem.szép tiszták a szobák.az étterem rész hangulatos,van külső része is,finomak az ételek.van non-stop nem is tudom mi.. A lényeg hogy pókerasztal,darts.ilyesmi.felügyelet nincs,ennek megfelelően bár sem.
2009. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy az ország melyik részén érdekelne, mert nem mindegy, hogy Zalakaroson, vagy Miskolctapolcán. Egyébként én 9 éve utazási irodában dolgozom, és szinte az összes wellness hotelről hallottám már viszsajelzést utasoktól, illetve elég sokat magam is láttam. Ha konkrét kérdésed van, írd meg nyugodtan, szívesen segítek. E-mail címem: mangikaa@gmail.com
2009. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi Hévízen voltunk 2010. februárban 4 éjszakát kettesben a Danubius Thermal hotelben. A 4 éjszaka kettőnknek 80.000 Ft volt (minibárostul mindenestül)Szerintem nagyon megérte. Nagyon jó a wellness részlegük.

Mellékesen: indult egy új oldal aminek pont az a lényege, hogy meg lehet írni a személyes utazási tapasztalatokat a rosszakat is!! Nekem tetszik remélem mások is megírják majd az élményeiket, hogy segítsünk egymásnak.

A Hévizi leírásom az Utialbumon:

[link]

2011. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!