Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » MÁK kártyát hogyan tudok...

MÁK kártyát hogyan tudok igényelni, ha nem vagyok tartós beteg?

Figyelt kérdés
tudtommal nagycsaládosok, és tartós betegek igényelhetnek kedvezményes utazásra feljogosító kártyát, de én nem vagyok sem tartós beteg, sem nagycsaládos, viszont nagyon nehezen élünk, egy keresetből 4-en, így nagy segítséget jelentene, ha megoldható lenne. 20 éves vagyok, és nappali tagozaton tanulok. Van valami ötletetek rá hogy milyen lehetőségeim vannak? vagy egyáltalán nincs esélyem igénybe venni?

#utazás #kártya #kedvezmény #MÁK #magyar államkincstár hatósági igazolvány
2013. márc. 11. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagy rá jogosult, leírtad, hogy kinek jár és azt is ,hogy nem tartozol egyik csoportba sem
2013. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon bárki igényelhetne. Magyarország lakosságának jelentős része nehéz körülmények között él, de ha más nem is, mindenképp segítség lenne a kedvezmény. Csak erre nem jár.
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!