Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki jönne Szentkirályszabad...

Valaki jönne Szentkirályszabadjára jövőhéten?

Figyelt kérdés

Pénteken vagy szombaton mennék a "szellemváros"-ba.

Fotózni, videózni mennék.

Lenne pár kérdésem is azoktól akik jártak ott, kóbor kutyáktól kell-e tartani?

Valamint veszprémi vasutállomástól mennyi idő gyalog?

köszönöm



2013. márc. 24. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már ott 1,5 éve, és célszerű Hajmáskéren leszállni, onnan meg ki a benzinkútig a főút mellé, és onnan pedig gyalogolni kb 30 perc, közelebb van arrafelé.

Kóborkutyáktól nem nagyon kell tartani, de van a közelben egy működő reptér, meg őrök is vannak plusz egy kamion stop is, meg szoktak ott airsoft játékokat is rendezni ahol vigyázni kell mert könnyen meglőhetnek, igaz nem okoz sérülést a lila folton kívül de a szemre vigyázni kell ott, bár célszerűbb lenne egy őrtől megérdeklődni hogy mehettek-e arra körbe nézni meg mire figyeljetek.

Amikor én voltam ott mondták hogy csak az utakon járjunk, susnyást kerüljük az aknák miatt, nehogy bele essünk egy olyanba. A romos épületekbe célszerű munkavédelmi acélbetétesbe belemenni, a szögek meg az egyéb dolgok miatt. A panel házakba pedig rengeteg a kiálló vas és csődarab plusz a lépcsőn is csak belül érdemes menni a fal mentén mert a szélén omladozhat és elég egy megcsúszás már baj lehet belőle, szóval csak ésszel.

Meg persze nagyon figyeljetek rá hová léptek, nehogy baj legyen, mert nem túl biztonságos a hely, és szerintem azóta már még több károsodás érhette. Amelyik épület nagyon romosnak tűnik, oda csak kukkantsatok be és ha belül már omladozó félben van a mennyezet akkor inkább kerüljétek.

2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!