Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentendrén vasárnap nyitva...

Szentendrén vasárnap nyitva vannak a butikok ápr közepén? Sétáló utca körül, Skanzen. Stb. Éremnyomó autómata merrefele van? Hűtőmágnest lehet kapni ilyenkor is vagycsak nyáron?

Figyelt kérdés
Éttermek,cukrászdák nem kétség,de vásárolni is lehet?

2013. ápr. 5. 20:21
 1/9 anonim válasza:
A belvárosban az üzletek nyitva vannak minden nap. Természetesen tele hűtőmágnesekkel!
2013. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És tudnál egy-két utcát irni ahol vannak?Sose voltam még Szentendrén.Fő utcán vannak jobban vagy merre?Pl a Marcipánmuzeumtól merre?Hol lehet itt parkolni?
2013. ápr. 6. 17:24
 3/9 anonim válasza:

A Szamos Marcipán Múzeum utcájában, ami a Dumtsa Jenő utcában van, azonkívül ugye a Főtéren és a Főtérből jövő utcában a Bogdányi utcában is rengeteg üzlet van.


Parkolni szinte bárhol lehet, de a belvárosban ha jól tudom, 360 Ft óránként. A belvároson kívül is fizetni kell, csak olcsóbb.

2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké,nagyjából képbe vagyok.És ilyen,hogy érmenyomó autómata található valamerre?Van a Centrum cukrászda,onnét megy egy utca tele bazárra.Ez is nyitva van vasárnap?
2013. ápr. 7. 16:25
 5/9 anonim válasza:
Éremnyomó automatáról én nem tudok, talán a Skanzenben. Az az utca, a Bogdányi utca, és igen nyitva van.
2013. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Skanzen merre van?Ingyenes?Marcipánba nem tudod mennyi a belépő?Van arrafelé valami malom is ugye?Hétvégén is fizetős a parkolás?
2013. ápr. 7. 20:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,de sose voltam még arra.Köszönöm a segitségeket!
2013. ápr. 7. 20:43
 8/9 anonim válasza:

Skanzen eléggé kívül van, a város szélén.

[link] itt meg tudod nézni az árakat!

Malom is van bent, igen.

2013. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] :)
2013. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!