Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Győrben milyen olyan program,...

Győrben milyen olyan program, látnivaló, érdekesség van amit érdemes lenne megnézni?

Figyelt kérdés
oda megyünk osztálykirándulásra és ötleteket szeretnék:)

2013. ápr. 6. 20:28
 1/5 Erik54 válasza:
én győri vagyok,de így konkrétan csak a várfalat tudom mondani,színházokat.nézz utána a neten sztem
2013. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mobilis, állatkert, Füles bástya... a belvárosban is mindig van kiállítás. :) Szerintem magát a belvárost megnézni is élmény, az épületek nagyon szépek főleg estefelé. :)
2013. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :))
2013. ápr. 7. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mobilis, Győr Zoo, ETO Stadion és Park, Aranypark, Termálfürdő, Széchenyi Tér, Baross út, Vár fal, Püspökvár, Zsinagóga, Bazilika, Bécsi Kapu tér, Duna kapu tér, Achilles Park, Jedlik híd, Városháza
2013. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nagy városnézés után ajánlani tudom a Termálfürdőt, kellemes átmelegedés és egy esti séta a belvárosba. Nemfogtok unatkozni ha van érzéketek a szép meglátásában. Szép kulturált város sok sok szép épülettel
2014. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!