Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenbe melyik hotelben...

Debrecenbe melyik hotelben érdemes megszállni? Viszonylag olcsóra gondoltam, de azért mégse legyen olyan szörnyű hely. Párommal a virág karneválra szeretnénk eljutni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Virágkarneválkor nincs olcsó szálláshely sem Debrecenben sem Hajdú-Biharban...:)

Nagyon jó panziók vannak egymás hegyén-hátán a Péterfia utcán, de van a Bajcsyn is. Ha valami igényt vagy árfekvést írnál, akkor könnyebb lenne ajánlani. Ha szállodában gondolkoztok leginkább 4 csillagosok vannak. De ilyenkor lehet még koli szobát is kifogni.

Az biztos, hogy időben foglaljátok le, mert június-júliusban már igen macerás... - szinte lehetetlen!

2013. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Helló!


Utána jártam én is ,kicsit böngészgettem és a Stop Panzio ami viszonylag árban is jó , egész jókat írtak. Esetleg valami tapasztalat?

2013. ápr. 16. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó választás, jó helyen van, foglaljátok le mielőbb, hátha van valami előfoglalási kedvezmény!? (20.-án kocsival ne menjetek sehova a városban, mert képtelenség közlekedni!)
2013. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk már, csak jó véleményem van róla. Tiszta, kényelmes. Nyugodt szívvel ajánlom! Nem virágkarneválkor voltunk, de jóval előbb foglald le, mert aránylag máskor is sok a vendégük.
2013. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget , és az információ


További kellemes Napot

2013. ápr. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!