Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 40 perc elég arra, hogy...

40 perc elég arra, hogy átérjek a Nyugati Pályaudvarról a Keletibe reggel?

Figyelt kérdés
5.16- kor érkezik a vonatom a Nyugatiba. Ez az elsö Vonat. És 5.50-kor indul a Keletiböl tovább a vonatom Kolozsvárra. Át tudok érni kedden reggel? Mi a gyorsabb troli vagy metro?
2013. ápr. 21. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
metro sokkal gyorsabb.. és bőven elég rá.. igaz nem kora reggel, de neke anno 20 percem volt hogy átérjek fordítottan és simán ment (csak egy picit mozogtam a mozgólépcsőn)
2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
a kettő távolsága 2,7km,tehát még gyalog is átérhetsz simán.
2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem késik a vonatod,akkor simán átérsz, metró a gyorsabb,
2013. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10-20 perc is elég, ha csak BKV-megállók közti távolságot kell megtenni. De ha a vonat érkezése és indulása közötti időre gondolsz, akkor igen, ha van a 2 közt 40 perc, akkor kényelmesen tudsz vonatot váltani 40 perc alatt.
2013. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagykörúti villamossal menj el a Blaháig és onnan 7-es busszal (vagy annak vonalán közlekedő bármely busszal) 2 megálló (gyorsbuszokkal csak 1). Ez összesen 6 megálló, illetve 5, ha gyorsbusszal mész.
2013. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schocko ***** válasza:
Mi gyalog szoktunk menni, általában belefér.
2013. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 5-össel értek egyet. Szerintem is ez a leggyorsabb, legmegbízhatóbb eljutási mód.
2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy menj a 73-as trolival. Nyugatitól a Keletihez közvetlenül. Elvileg 11 perc a menetidő. Nagy dugók ezen az útvonalon nem szoktak lenni. Plusz pár perc séta. Kb. 20 perc alatt átérhetsz. Szerintem metróval se gyorsabb, mert azzal meg át is kell szállni.
2013. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ismered a várost? Mert ha nem akkor az, hogy eltévedsz nem nagyon fér bele. Ilyen esetben talán a metró a legjobb, mert azt könnyű megtalálni plusz még reggel 5.30 kor is elég sok ember van, hogy megtud kérdezni merre kell menni. Plusz ajánlom, hogy ha lehet nézd meg neten melyik vágányról indul a vonatod.
2013. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!