Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mire tudnék a fiamnak 90%-os...

Mire tudnék a fiamnak 90%-os utazási kedvezményt szerezni? (Bővebben)

Figyelt kérdés

A fiam felvételt nyert egy 150 kilométerrel messzebbi településre gimnáziumba.

Az utazási költségeket szeretnénk lefaragni. (Nem az a kérdés, hogy mennyire etikus ez!)

Milyen betegségre lenne a legkönnyebb szerezni. Szerencsére nem beteg, és nem is akarom megbetegíteni! Van egy nagyon gyenge ekcémája, de más baja nincs :/ A háziorvosunk kedves, lehet, hogy ő tudna segíteni, de konkrét tervvel szeretnék menni. Milyen ötleteket tudtok adni?

Köszönöm előre is!:)



2013. ápr. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Diákigazolványra kap ötvenet, elégedj meg azzal /vagy jelentkezett volna közelebbibe!/
2013. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
asztma felénk a cigányok is avval szereznek, bár legalább a te célod hogy mire kell elfogadható.
2013. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Az a tisztességtelen benne, hogy ha betegségre kapod, akkor pl emelt csp is jár utána, ami nem illet meg benneteket. Most, amikor pont szigorítottak rajta, és például éppen az asztma az egyik, amire már nem jár csak úgy, akkor te ezzel könnyítenél magadon...


Bocs, de számomra ez durva, ha ismernélek, bizony feljelentenélek téged és a csaló háziorvost is.

2013. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Nem gáz hogy nem magamról beszéltem :D én TARTÓSAN BETEG VAGYOK!!! AGYVÉRZÉSELV SZÜLETTEM. Azt írtam hogy felénk a cigányok csinálják NEKEM K*RVRA MEGJÁR DE NEM GÁZ!!! Mondtam egy szóval is hogy rólam van szó?
2013. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a gáz benne, hogy senki nem neked válaszolt, te butus.

A kérdezőnek. De ez cseppet se zavarjon...

Értelmi fogy-ra is kérheted.

2013. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a kedves háziorvosodnál elakadna a terved. Nagyon nem sok mindenben adhatnak ők manapság már igazolást. Bárminemű kedvezményre okot adó betegséget csak szakorvosok igazolhatnak. Ez nem úgy megy, hogy kapsz egy papírfecnit, hogy x y-nak ez a baja.
2013. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vegyen bérletet, arra 90% a kedvezmény, jegyre csak 50.
2013. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21:23 bérletet lehet venni úgy is jutányosan, ha ez havi 8 utazásra szólna?

Egyébként egyedül nevelem a 2 gyermekem, férjemtől válok, ahol megítélték az emelt családit es gyerektartast, de a per nem ért véget, es semmilyen papírt nem kaptam, igy nem tudom, hogy ezt hol tudnám érvényesíteni..

2013. ápr. 21. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a helyi közlekedési vállalat honlapján, mennyibe kerül a 150km-es bérlet.
2013. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bérletre minden különösebb indok nélkül is jár a 90%. Elég az hozzá, hogy van diákigazolványa, így az iskola és a lakóhely között ez mindenképp jár. Ha sokszor jár haza, akkor így megérheti. Bár fel nem tudom fogni, hogy gimnáziumba miért kell 150km-re menni, de ez már egy másik kérdés. (Egyetemet megérteném, na de Gimi nincs 150km-nél közelebb?? Ezt azért nem hiszem.)
2013. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!