Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol laknál Magyarországon belül?

Hol laknál Magyarországon belül?

Figyelt kérdés

Melyik települést választanád, és miért?


Közlekedés, munkalehetőség/munkábajárás, biztonság, kultúra, vagy bármi más szempontot figyelembe véve.


2013. ápr. 21. 23:15
 1/9 anonim válasza:

Ott és úgy ahol/ahogy Csányi. :)

Nem érdekel h csak ott, mindenhova helikopterrel járnék.

2013. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ahol kevés a cigány vagyis észak nyugaton
2013. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Észak nyugat se jobb sajna :(

Mondjuk én még Budaörsön is ellennék, valami gazdagabb negyedben, ott tényleg nincsenek sokan, vagy esetleg Hévíz pl, az megint egy iylen hely, csak ott is iszonyat drága a legkissebb telek is, nemhogy egy kész ház.

2013. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Észak-nyugaton is tele van cigánnyal.
2013. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Budapest. Sokszor van valami rendezvény amire szeretnék eljutni, ebben a városban van. Munkát nem tudom találnék-e, mert az álláskeresésben amúgy is béna vagyok. Életemben alig ültem metrón vagy villamoson, trolin még soha. Egy pesti embert nem hiszem, de engem annál jobban érdeklelnek ezen közlekedési módok. Amit még kiemelnék az a ismerkedés. Nincsenek barátaim és mivel nem netes barátságokat keresek, nagyon sok pesti embert kellett már visszautasítanom a távolság miatt. A neten kívül máshol nem tudok ismerkedni, közelben lakók itt csak elvétve vannak.
2013. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapest, illetve annak környező kertvárosai, ami kvázi Budapest, csak épp nyugisabb.

Szerencsére így is van: a Pilisben lakom, és a mindennapjaimat Budapesten töltöm.

2013. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Budapest környéki, régies településen, ahonnan gyorsan be lehet jutni a fővárosba. Pl.: Szentendre. :)
2013. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Budán, vagy vmelyik budai hegyvidéki településen.
2013. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben, csak nem tudom találnék-e munkát
2013. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!