Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van Budapesten a Keleti...

Hol van Budapesten a Keleti pályaudvarhoz lehető legközelebb olyan rész ahol a Dunaparton nem kikötő, meg betondzsungel van hanem le lehet ülni a földre, fűre, kövekre és gyönyörködni a tájban?

Figyelt kérdés
Nem egy pad kell, hanem egy szabad tér ahol nyugodtan a természetben lehet lenni

2013. ápr. 24. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ööö - olyan arrafelé nincs.
2013. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat csak a város szélein találsz, azok meg nincsenek közel a keletihez. Újpesten, római parton próbálkozhatsz, de ott is vannak épületek. Esetleg nézz ki a margitszigetre, sok az ember, de nagyon szép. Vagy sétálj fel a citadellába, a kilátás mindent megér onnan szerintem. :)
2013. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kopaszi-gát.
2013. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
33%
a dunaparton a kövekre szerintem mindenhol le lehet menni vagy nem? lépcső is szokott le vezetni arra is lehet ülni. fű az persze nincs.
2013. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kopaszi gát az egyetlen viszonylag közel lévő kulturált zöld.
2013. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

A párommal akarnánk romantikázni, a kopaszi gátat,meg a citadellát, meg amiket irtatok megkeresem neten, ha nincs is olyan közel van autóm, vagy akár taxi :)

Köszönöm

2013. ápr. 25. 06:57
 7/9 anonim ***** válasza:
A kopaszi gátra menjetek vagy a margitszigetre. mind a kettő csodaszép, de tény, hogy egyik se a keletinél van. A keleti vagy 20 kmre van a Dunától, úgyhogy ez nem volt egy egyszerű kérdés.
2013. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is csak a kopaszi gátot tudom javasolni ahogy előttem már sokan javasolták.

Az gyönyörű hely. Jártam már ott párszor, ha ez randevú lesz akkor nagyon emlékezetes lesz nektek. Mert tényleg nagyon szép. Élvezzétek a kilátást,a jó időt, és egymást. :)

Nem tudom, hogy hol tartotok a kapcsolatotokban, de ha ez lesz az első randevútok, akkor ez egy tipikus első csókos helyszín.

Aztán mindent bele!

És majd érdekel hogy hogyan alakult a randevútok.

22/L

2013. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Romániában
2013. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!