Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol kell átszállni a 2-es...

Hol kell átszállni a 2-es metróról a 3-asra?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy kell-e bárhova is menni (ki, be, fel, le), mikor megérkezem a kettessel a Deák téri megállóba a Keletitől?

2013. máj. 20. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozgólépcsőzni kell, de nem lehet eltéveszteni ha tudsz táblát olvasni.
2013. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Teljesen ismeretlen vagyok Pesten, azért kérdezem.


És a hármas metró Kőbánya-KIspesti végállomásától merre felé kell menni a 200E-s buszhoz?

2013. máj. 20. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pesti,de ritkán szoktam feljárni és tényleg csak a táblákat kell nézni és nem fogsz eltévedni.Ha leszállsz a metróról az aluljáróban ki van írva,hogy merre milyen busz megy.
2013. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudod elrontani, mert ki van írva, de igazából még ha a rossz mozgólépcsőn mész fel, akkor is át tudsz menni a 3-as metróhoz, anélkül, hogy elhagynád a metró területét (új jegyet kéne lyukasztanod). Kőbánya-Kispesten a táblákat követve simán oda tudsz találni a 200-as buszhoz.
2013. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Keletitől ez az aluljáró vezet a metróhoz?


[link]

2013. máj. 21. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint leszállsz a Deák Ferenc téren, kimész a középső folyosóra és ott nagy hatalmas kék táblán van hogy 3 as metró és egy lépcső, felmész a mozgólépcsőn majd végig mész a hatalmas nagy folyosón és ott vagy a 3 asnál.
2013. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek; gond nélkül tájékozódtam! :)
2013. máj. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!