Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestem a Vörösmarty térre...

Budapestem a Vörösmarty térre szeretnék eljutni melyik vasútállomáson kell leszállni?

Figyelt kérdés
Keleti vagy nyugati vagy melyik? köszi a válaszokat előre is
2013. máj. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem áll meg a Keletiben és a Nyugatiban is a vonat, szóval attól függ, honnan jössz és melyik pályaudvarra megy a vonat. A Keletiből a 7-es busszal, a Nyugatiból a 3-as metróval jutsz el a Vörösmarty térhez.
2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szolnokról megyek és megy a Keletibe és a Nyugatiba is átszállás nélkül melyiknél célszerűbb/olcsóbb busz vagy metró?
2013. máj. 21. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mindegy. Bármelyiktől 2-3 metrómegálló a Deák tér, onnan 5 perc séta, nem is nagyon érdemes átszállni a harmadik metróra 1 megállóért.
2013. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Nyugatiból akár gyalog is mehetsz, egy kis séta nem árt meg.


Amúgy mindegy, mert mindkét pályaudvarról metróval tudsz elmenni a Deák térig.

2013. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem köszi és mennyi egy metró jegy?
2013. máj. 21. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
A szakaszjegy is elég lesz neked. Nem tudom, hogy pontosan mennyi, nekem bérletem van, de olyan 280 körül lehet. Nézd meg a BKV honlapján.
2013. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem és hanyas metróval? meg kb hány megálló?
2013. máj. 21. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkét pályaudvarról csak 1 metró indul, nem tévesztheted el. A Deák térnél kell leszállnod.

A Nyugatitól a 2. megálló a kék (3-as) metróval (Kőbánya-Kispest felé), a Keletitől a piros (2-es) metróval 3. megálló (Széll Kálmán tér felé).

2013. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy leszállsz Zuglóban és onnan a 7-es busszal Ferenciek tere, végigsétálva a Váci utcán a Vörösmarty térre jutsz.
2013. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!