Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol található ez Székesfehérvá...

Hol található ez Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

A kép egy szabadtéri sakktábláról készült, valami parkban vagy zöldövezeti részben lehet.

Régebben találtam ezt a képet egy külföldi oldalon, ahol csak annyi volt odaírva, hogy "Szekesfehervar". Ezen kívül sajnos semmi egyéb információ, se koordináta, se semmi. Fordított képkeresővel is csak ezt az egyet találtam meg.


Kérdezem a Székesfehérvárt jól ismerőket, hogy található-e ilyen a városban? Ha igen, akkor hol?

Köszönöm előre is!


A kép hivatkozása:


[link]



2013. máj. 28. 19:45
 1/6 anonim válasza:
Húúú, hát én 28 éve Fehérváron élek, de ezt még tuti nem láttam sajnos...
2013. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez nekem se ismerős :\
2013. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Emlékeim szerint a Placc étteremben van egy ilyen.
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hű de rég néztem rá a kérdésemre :) De persze még mindig aktuális... Köszönöm szépen a válaszokat! Tehát a Placc körül kellene nézelődnöm?

Ha meg van a hely, akkor természetesen kiírom majd. De ha addig további tipp érkezik, arra is kíváncsi vagyok!

2014. jan. 17. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Köszönöm a segítséget! Valóban, a Placc étteremnél van egy ilyen sakk. Le is fényképeztem.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen közel van, szinte az orrom előtt :)

Mikor ott voltam, nem voltak kirakva a bábuk, de ott a láda, amiben benn vannak.

Köszönöm a segítséget!


Itt találhatók a képek amiket készítettem:


[link]


[link]

2014. júl. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!