Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Amikor valaki repülővel...

Amikor valaki repülővel utazik, landolt, s a szalagon beérkeznek a csomagok a reptérre, ha netalán valaki nem veszi le a csomagját róla, később még megtalálható rajta? Vagy netalán elhelyezik máshova? Félek, hogy eltűnik a csomagom.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért ne vennéd le a csomagod? Direkt otthagynád?

Egyébként kering addíg, amig a következő gép csomagjait rakják a szalagra, akkor megy az eltévedt csomagokhoz.

2009. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van a reptereken egy szoba, ahová ezeket a csomagokat beteszik és ott lehet érte jelentkezni. Nem fog eltűnni! Akkor tűnhet el max. ha átszállással mész és másik gépen viszik a csomagot. Nekem úgy tűnt el, de kb. 1 hét múlva megkaptam. Akkor kötelességük neked elküldeni, de mondom ez nem mindennapos dolog. Ált. nincs a csomagokkal probléma és ha nem találnák meg valamiért, akkor keresik pár napig és ha akkor se lenne meg, fizetniük kell neked. De ez ritka...meg szokták találni.
2009. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
általában kidobják a pi...ba, nem fogjkák ott őrizgetni évekig senkinek, de hát istenem, vedd le és kész !!!!!
2009. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan ha átmentél az útlevél ellenőrzésen semmi más dolgod nincsen, mint levegyed a bőröndödet a szalagról!

Minek pánikolsz?

Hogy honnan érkezik ki van írva a monitorra, innentől kezdve már csak azt kell várjad, hogy a tied megérkezzen.

2009. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor következhet be az, hogy eltűnik a táska, ha átszállás van az út közben, vagy a csomagok nem azzal a géppel mennek amivel te.Tehát ha pl Angliába mész pl Wizzair-el, ott tuti nem tűnik el, mivel abban a gépben vannak a csomagok, amivel mész.De ha pl Amerikába mész, vagy Ausztráliába vagy olyan helyre ahova sokat kell utazni, átszállás van, és a csomagok nem azzal a géppel mennek mint te, akkor fenn áll, hogy elkeveredik, vagy később érkezik.Mikor a reptéren bejelentkezel kapsz általában(de ha nem,akkor kérj!!)egy kis papírt, amit rá lehet tenni a bőrönd fülére, arra rá kell írni a címet, ahová ki kell hogy küldjék, ha elkeveredik!Tehát ha Amerikába mész, akkor azt a címet add meg ahol leszel, ha jössz vissza akkor az itthoni címed.E mellett köss biztosítást a csomagodra, ebben az esetben ha kimész és mondjuk pár napig nem küldik ki a csomagod, akkor adnak pénzt, hogy tudj öltözködni.Hogy mennyit adnak, az biztosítótól függ, ez után jó utánanézni.

Ha leszállsz, már mindenkinek meg van a csomagja, csak a tiéd nincs meg, akkor mindenképp reklamálj még a terminálban, ugyanis csak így kapsz pénzt a biztosítás után meg így felírják az adataid, utánanéznek mi van.

Remélem tudtam segíteni:)Amúgy tényleg ne aggódj, én többször voltam Amerikában, nem volt még semmi gond:)

JAAA és ami nagyon fontos!Ha viszel pénzt, laptopot, értéket SEMMI KÉPEN NE TEDD A BŐRÖNDBE!!!!persze ha ajándékot viszel, azt teheted, de értékesebb cuccokat semmi esetre se!!!!

2009. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!