Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Karórás fürdőben számláztak...

Karórás fürdőben számláztak már neked olyan ételt, amit nem is ettél?

Figyelt kérdés
Itthon vettem észre a blokkon, hogy az egerszalóki fürdőben rákerült egy plusz étel is a blokkra. Mivel ott nem látod, mi kerül az órára, a blokkot csak a füdőből való távozáskor kapod meg, összesítve a belépővel és az egész napi fogyasztással. Más is járt már így? Azt hittem, ez egy megbízható rendszer.
2013. jún. 4. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi mindig megnézzük mi áll a blokkon. Még a sima aldis vásárlás után is megállok a kassza után és ott megnézem gyorsan.
2013. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen,mindig megnézem a blokkot.

Szalókra rendszeresen visszajárunk,még sosem volt több a blokkon.

2013. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is mindig megnézem, kivéve amikor tényleg bibi van. Egyszer 6 üveg ásványvíz helyett 60-at számláztak egy nagybevásárláskor, és azt is csak egy hét után vettem észre, hihetetlen milyen béna vagyok.
2013. jún. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!