Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kedves Balaton déli partján...

Kedves Balaton déli partján élők!?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni konkrét településeket a déli parton, ahol gyönyörű a naplemente? Mert hát arra gondoltam, hogy ki szeretnék menni beszélgetni valakivel, de ehhez nekem feltétlen kell a naplemente. Szerintetek örülni fog majd neki??, mert meglepetésnek szánom :DD


Először Fonyódra gondoltam, mert ugye este látszik a Badacsony is a lámpáktól kivilágítva, de most Balatonszárszó, ill. Lelle is szóba jöhet szóval, fog. sincs hova


köszönöm a segítséget



2013. jún. 10. 17:01
 1/4 Antimod ***** válasza:
Fonyód jó választás, lehet nézni a móló végéről, de a hegyről is, az ún. panoráma-sétányról, vagy a katolikus templom mellől. Viszont nyáron szúnyogos, nem árt némi óvintézkedés!
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szúnyog nem baj a "felperzselődő" hőség miatt. :DD
2013. jún. 10. 19:13
 3/4 anonim válasza:
Én siófoki vagyok,de a városomat nyáron nem ajánlanám senkinek,mert rengeteg itt a nyaraló,és az igazi naplementenézős hangulat nem jön át,viszont a balatonvilágosi magaspart gyönyörű!
2013. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!