Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok olyan Balaton...

Ajánlanátok olyan Balaton közeli településeket, ahol nincsenek romák és nyugodt életet lehet élni?

Figyelt kérdés
Telek vásárlás céljából kérdezem és körülbelül 40 km-es körzetében a Balatonnak.
2009. okt. 9. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
7%
de bunkó vagy
2009. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Balatongyörök.
2009. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
12%
Na ja... ez is a komoly kérdések egyikéhez tartozik...
2009. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem minősítést kértem hanem válaszokat!! És nem vagyok bunkó mert eddig egy olyan helyen éltem ahol majdnem hogy félnek kimenni az emberek az utcára a cigányok miatt...nem tudom, hogy ha ti élnétek így akkor mennyire vágynátok erre továbbra is...sajnálom de én nyugodt életet szeretnék a családomnak és nem olyat ami nekem volt itt.

Szóval kérem azokat akik normális választ is tudnak adni, hogy ajánljanak nekem olyan településeket Balaton közelében ahol nincsenek cigányok és szép, nyugodt település!

Nem tudom ezért mért lennék bunkó...idióta elsőkém. Éljél úgy mint mi és majd meg tudod...hülye...

2009. okt. 9. 18:18
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Hol nincsenek romák? Hát a gazdagabb környékeken. Van rá pénzed? ha van jó neked, elszigetelheted magadat a kisebbségtől. Ha meg nincs megmaradsz közembernek...
2009. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
ja és aki nem tud normálisan válaszolni legyen szíves ne nézegesse a kérdésemet!!! mert fogalmatok sincs róla, hogy miért kérdezek ilyet!! sőt senkinek nem kívánom, hogy megtudja!
2009. okt. 9. 18:19
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Én teljesen megértelek, mennyi tahó ember van... mintha még az életébe nem látott volna romát :S

Zamárdit tudom ajánlani..

2009. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

18:18as nem feltétlenül gazdagabb környékeket keresek, hanem normális nyugodt helyet. És amúgy is meg tudok maradni közembernek ha nem élek romák között szerintem.

A pénzt meg inkább erre költöm mindet ami van, csak találjak egy ilyen helyet, ahol nem kell félni az utcán.

2009. okt. 9. 18:22
 9/29 A kérdező kommentje:
18:20as köszönöm szépen a normális választ. :) és tudom, hogy akik ilyen helyzetben vannak biztosan jobban megértenek. :(
2009. okt. 9. 18:23
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
balatonfüred
2009. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!