Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesti vidámpark?

Budapesti vidámpark?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy elég sok játékot elvittek már... és hogy már nem olyan jó mint régen... valaki volt mostanában esetleg? hogy érdemes lenne-e elmenni??

2013. jún. 15. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes elmenni, unalmas... (sajnos)
2013. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tenyleg unalmas, de erdemes elmenni mert jovore mar nem teheted meg, utoljara lathatod ott.
2013. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem unalmas, és jó eséllyel megbánod ha nem mész, mert jövőre már nem lesz. Persze biztos van jobb, szebb, izgalmasabb, csak bírd megfizetni, amikor sokan még ezt is drágának tartják.
2013. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Érdemes, nem rég voltunk, nagyon jól éreztem magam.:D:DD Annyira, hogy elmegyünk majd a nyáron még egyszer, többször úgy sem lesz rá lehetőség, sajna.:|:)
2013. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Idén 3 x voltam már, és augusztus.17-én vagy augusztus.31-én ismét megyek mert retro/karibi hangulat lesz az éjszakaiban. Ezek pluszban fel dobják, és ilyenkor több ideig mennek a játékok (extrákkal mennek) is.Én nem tudom megunni !Ha mindenre fel ülsz megunhatatlan szerintem ! Ráadásul éjszakaiban voltam,amiben nem megy csomó minden..de a fontosabbak és extrémebbek mennek, ez a lényeg.:)
2013. júl. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is megérte. Idén voltam előszőr és óriási élmény volt! Még szívesen elmentem volna, de sajnos erre többet nem lesz lehetőség ha bezárják.
2013. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!