Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüredre vagy Aligára...

Balatonfüredre vagy Aligára mennétek inkább nyaralni?

Figyelt kérdés
És miért? :)
2013. jún. 18. 12:44
 1/6 anonim válasza:
Füred. Sokkal szebb város, sok program lehetőséggel. Tihany is pár km-re van.
2013. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Balatonaligára, mert Balatonfüreden már vagy ötször voltam, Balatonaligán meg még sosem.
2013. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Füred a kedvenc helyem, és ezt ajánlom


Van az a mondás, hogy: "Csak Aligáig jussunk el!"- ez arra utal, h a kevesebb pénzűek itt szoktak leszállni, mert ez a legközelebbi állomás, így ott sok a gyerek, meg a kisnyugdíjas...

2013. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttük, Füred lesz :) Már a szállást is lefoglaltuk,abban reménykedünk,hogy a nap is kisüt addig :)
2013. jún. 25. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Balatonaliga sokkal jobban tetszik a panorámája miatt, meg amúgy is jóval közelebb van, nekem a keleti partvidék a favorit, az is annyira szép, hogy "onnét már nem is kell tovább utazni". De ez gondolom attól is függ, hogy a vendég az ország melyik részéről érkezett, melyiket kényelmesebb elérnie, vagy melyiket szokta meg, elvégre nem lehet az összes balatoni régiót egyformán szeretni. Balatonfüred nekem túl nagy és zsúfolt, Almádi után meg számomra nem elég érdekes a part, túl monoton, Füred inkább csak a méretével emelkedik ki, hiába sok ott a látnivaló, nekem egy balatoni nyaraláshoz nem kell ilyen sűrű élménydömping. Egy napra talán átugranék, ha rosszabb az idő.
2016. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy B.füreden nem strandolnék, mert arra vannak sokkal jobb helyszínek, mint például az említett B.Aliga is (érdekesebb panoráma + sekélyebb víz), de a sétányát és egyéb látnivalói egy részét megnézném, az éjszakai élete is érdekes lehet, a nappali arca viszont nem nagyon érdekel. Nem biztos, hogy annyival többet ad a nyaralóknak, mint amennyivel drágább hely a legtöbbhöz képest.
2016. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!