Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ismertek itthon vagy külföldön...

Ismertek itthon vagy külföldön jónak számító nudista strandot?

Figyelt kérdés

Hello, 24 éves pár vagyunk, és érdekelne minket is a műfaj. Télen németországi SPA-ban volt szerencsénk megtapasztalni a nudizást a csodás szaunavilágban többször is.


Szívesen kipróbálnám itthon is a part mellett, csak kérdés hol. Már egy ideje követem a témát több csatornán is, és a következőket tudtam leszűrni:


A nudisták nagy része a strandon:


-90%ban férfi (én is férfi vagyok, és zavarna ez a jelenség, hát még a páromat hogy feszélyezné)


-világvége helyeken van mind rosszul felszerelve


-többségben 45-60 év a korátlag


Lehet hogy rosszul látom, de nekem ez jön le a beszámolókból. Tudtok olyan helyet, ami kicsit vegyesebb társaságilag? Ha magyar nincs, külföldi opciók is érdekelnek. Meg beszámolók.



2013. jún. 20. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Naturista Oázis Kemping, Délegyháza

Naturista Strand és Kemping, Balatonberény

Naturista Strand és Kemping, Sziksósfürdő

Állítólag ezek a legjobbak.

2013. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokat is szívesen olvasok.
2013. jún. 21. 20:19
 4/9 anonim válasza:
2napja itt vagyok balatonberényben, csodálatos idő volt, szerintem ez meg a sziki a legjobb
2013. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ott milyen a társaság?
2013. jún. 22. 23:19
 6/9 anonim válasza:
Rendkívül vegyes, a kemping részen inkább idősebb németek meg kisgyermekes családok, a strand részen meg mindenféle korosztály.
2013. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy nudista strandon az átlag életkor 45 felett van.


A gyerekek 10 éves kortól kb. 25 éves korig még egy nudista családban is elkezdenek szégyenlősködni (külső viselkedési norma átvétele miatt) aztán 27-30 körül kezdenek el rájönni hogy mégsem kéne. A férfiak előbb a nők később. Tehát amit leírtál az van.

2014. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kqwert Gábor válasza:

Én többször voltam Berényben nudizni, és szerintem elég vegyes a látogatók aránya: gyerekes családoktól kezdve a 70 fölöttiekig minden korosztály van. Még fiatal (tinikorú) párokat is láttam. Nők főleg pasival mennek, szólóban (vagy barátnőkkel) nem.

Szerintem nincs a világvégén, persze sok pestinek Siófokon túl már a világvége van... - tisztelet a kivételnek! De mindenki menjen oda, ami neki a legközelebb van. A berényi strand szerintem elég kulturált, a felszereltsége is megfelelő.

2014. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi csakis nudira járunk, itthon is megrögzött nudista életmódot folytatva. (Szerencsére nekünk adott a lehetőség is hozzá.)

A NAVKE rendezvényeit nagyon tudom ajánlani, de ha megengedheted magadnak, akkor irány Horvátország. Mi minden évben ott nyaralunk. A kedvenc nekem Koversada, illeve Bunculuka. Mindegyik fantasztikus hely, és a férfi/nő arány 50-50%, vegyesen minden korosztályból.

2014. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!