Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megy már komp fonyód és...

Megy már komp fonyód és badacsony között? Mert nem találtam róla semmi infót.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Komp nem jár, az csak Szántód és Tihany közt. Viszont van hajó, aminek a menetrendjét itt megtalálod: [link]

Tehát az első hajó 9:30kor indul Fonyódról.

2013. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ezek szerint még nincs ott kompátkelő, pedig évek óta szó van róla.
2013. jún. 22. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
majd elkezdik építeni, de még nem kezdték el....aztán az új kompokat is be kell szerezni,,,tán majd jövőre..de ez se biztos
2013. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen neked is! akkor maradok a meglévőnél, azt is nagyon szeretjük
2013. jún. 22. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Badacsony és Fonyód között fog járni. Azonban badacsony és fonyód között nem tervezik!
2013. jún. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elvileg 2014-től indul a komp de szerintem ez még néhány évtizedig nem fog megvalósulni, ahogy ismerem a magyar tempót! 2013 10 03.-án voltam ott. Konkrétan egy darab kapavágást nem láttam a fonyódi kikötőben! De inkább érjen meglepetés tavasszal!
2013. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Frissítés! A Fonyód Badacsony kompvonal építése még mindíg ugyanabban a tempóban folyik mint az utolsó hozzászólásom idejény. Azaz egy ábránd egy délibáb bizonyos kobakok homlokok belső oldalán. Ellentábor a hajóállomás túlfelén épül a Balaton második fövenystrandja!
2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!