Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestiek segítségét kérném....

Budapestiek segítségét kérném. Pontos útvonal tervet készítenétek nekem?

Figyelt kérdés

5 éves kislányommal készülök kirándulni Budapestre Pécsről IC-vel. A Keletibe érkezünk, innen kéne eljutnunk a lehető legrövidebb úton a Tropicariumba tömegközlekedéssel. Mivel kislányom tartós beteg, így utazási költségünk nem lesz, de fáradékony, és a vonatút is 3 óra oda és ugyanennyi vissza. Nem tudom mennyit időzünk majd a Tropicariumban, de ha még marad idő akkor esetleg mit érdemes még negtekintenünk? Nagyon rég jártam már a fővárosban. Előre is köszönöm szépen.

Ha kérhetem a lehető legrészletesebben írjátok le, hányas busz, metro, stb. Honnan indul, és melyik megállónál kell leszállni stb...


2013. jún. 26. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne menjetek el a keletiig, szálljatok le kelenföldön. Az közelebb van.

Itt nézz útvonalat, megadtam az indulást, érkezést, de azt állítsd be, mikor mentek.

De valószínűleg az lesz a jó, ha a 7E busszal elmentek kelenföld városközpontig, onnan pedig 213 busszal a tropicariumig.

2013. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja, a link lemaradt, késő van :)

[link]

2013. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keletitől a 233E busznak pont ott a végállomása...


Vagy leszálltok Kelenföldön és valamelyik vonat megáll Budatétény állomásom (ami a tropicarium mellett van)

2013. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor Kelenföldig megyünk csak, és onnan tovább. Mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. jún. 27. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!