Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem Budapesten járok iskolába...

Nem Budapesten járok iskolába és nem is dolgozom ott, ígyis vehetek oda bérletet? Én úgy hallottam, hogy így iszonyúan drágán csak, igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 16:24
 1/5 anonim válasza:
2013. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy, bárki vehet, senki nem fogja megkérdezni hol laksz, vagy ilyesmi... Sajnos önmagában alapból rohadt drága, de mindenkinek ugyanannyi :)
2013. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha jól tudom, akkor csak teljes árú bérletet tudsz így venni.
2013. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bkv-t nem érdekli kicsit sem, hogy hol laksz, hol dolgozol, stb. Az fontos neki, hogy legyen jegyed vagy bérleted. A teljes árú bérletet megveheti bárki. Vannak kedvezmények, de egyik sem vonatkozik arra, hogy budapesti-e az illető vagy sem. Ha diák vagy, de semmi közöd sincs Bp-hez, akkor is megveheted a diákbérletet. Csak az kell nekik, hogy legyen diákigazolványod, az senkit nem érdekel milyen városba jársz iskolába.
2013. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nappali vagy esti tagozaton tanulsz akkor vehetsz diák bérletet. Teljesen mindegy hol laksz vagy tanulsz.
2013. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!