Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton melyik városát...

A Balaton melyik városát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elvinném a "gyerekeket" a Balatonra (14, 16). Még nem voltunk, és szeretném, ha nagyon kellemesre sikerülne a kirándulás.

Elsősorban nekik A Balaton lenne a cél, olyasmi hely kellene, ahol pluszba esetleg élményfürdő is van, ha megunják a homokosat.

Múzeumot, várat is szeretnénk megtekinteni.

A Balaton partjának északi vagy déli oldala a kedvezőbb?

Én pl. Siófokra gondoltam, oda közel van Tihany. Ez a két hely kitöltene egy 4 éjszakás kirándulást?



2013. jún. 27. 17:36
 1/5 anonim válasza:

Én mindenképp Badacsonyt vagy Balatonfüredet javasolnám.Badacsony közelében ottvan Tapolca (tavasbarlag,város),Szigliget (szép kis falu várral) és innen nincs vészesen messze Keszthely sem. Balatonfüred: Annagora aquapark,Tagore sétány,Jókai villa (ha jól tudom akkor Jókai),meg maga a város is szép, kisvasutas körbenézést is be lehet iktatni.

Badacsonyi szállás közül mi a Neptun szállodába(vagy hotel nemtudom pontosan) szoktunk járni,ami nagyon jó helyen van és mikor mi tavaly voltunk akkor reggelit is kaptunk,pontosan nem emlékszem hogy benne volt-e az árban vagy sem.

Füreden pedig a Kosztolányi üdülőben szoktunk megszállni,ami ugyan rögtön a 'határban' van de pár perc séta és máris lent vagy a Tagore sétányon.(itt reggeli meg egyéb nincs csak egy szoba,fürdő,tv,talán pici "konyha")

Füredhez közel meg ottvan Tihany ami szintén nagyon szép.

Bocsi hogy nem tudok minden pontosan,de általában nem én szervezem az utazást.

Jó utat! :)

17/F

2013. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megnéztem a helyeket, nagyon szuperek, már csak választani kell.
2013. jún. 27. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Balatonfüred
2013. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Balatonalmádi (:
2013. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dev dam ***** válasza:
Siófokot ajánlom .
2013. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!