Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen szálláshely Budapesten...

Milyen szálláshely Budapesten a St. Michael Apartman?

Figyelt kérdés
Neten láttam és jónak tűnik, de sosem jártam még azon a környéken Budapesten. Személyes tapasztalatai vannak itt esetleg valakinek?
2013. jún. 28. 07:48
 1/1 Kovács János Szal. válasza:
100%

Tágas nagyon jól felszerelt apartmant kínálnak terasszal és kis kerttel a XVI. kerületben Rákosszentmihályon, amely egy zöldövezeti városrész. Szentmihálynak az a része teljesen családi házas övezet, vegyesen vannak újabb és régebbi házak arrafelé. Nyugodt hely, a közelben a Rákosi úton és a Csömöri úton vannak üzletek, étterem, bank stb. Az utcákon sok a gyümölcsfa és az akác. Párszáz méterenként van játszótér. Ha komolyabb kínálatot keres az ember, akkor a Pólus Center és az Árkád Bevásárlóközpont esik közel.


Szoktam arra bringázni, a Kerepesi úti bringaútról és a Rákos-patak mentén vezető kerékpár útról a Mogyoródi úton lehet azt a részt jól megközelíteni. Autóval az M0 és az M3 vannak viszonylag közel. Csömör felé arra szoktam kikerekezni.

2013. júl. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!