Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Főleg Budapestiek, hogyan...

Főleg Budapestiek, hogyan jutok el a Népligetből a Déli pályaudvarra?

Figyelt kérdés
Amennyire lehet pontos leírást kérnék,még sosem jártam Bp-n.
2009. okt. 15. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatosan egyszerűen;)


kiszállsz a buszból, lemész az aluljáróba, ott kifele be a metróba, Újpest-központ felé. (a metrót meg fogod ismerni, egy vak is megtalálja)

A metróval elmész a deák ferenc térig. Be fogják mondani, de nézd meg az ajtó feletti megállóleírást és számold ki max. Ott át kell szállnod a 2es(piros) metróra.

A deáknál gyak középen van lefelé mozgólépcső is(kettő is két oldal), lemész és mész amerre tudsz, egyirányú. Nah azzal kijutsz a 2es metróig(jegyet nem kell lukasztani mégegyet, nem is tudsz) Ha leértél a 2es metróhoz, akkor ott nézd meg melyik oldal megy a déli pályaudvarig, és azzal menj a végállomásig, ennyi. A metróból kiszállva picit lehet bolyongani fogsz, de meg fogod találni a vonatpályaudvart könnyen, ha oda tartasz.

2009. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah tévedtem, a délinél azonnal meg fogod találni a vonatot, a lépcsővel kell fel menni pl. A nyugatinál lehet jobban bolyongani. sok sikert;)
2009. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ezer hálám:D
2009. okt. 15. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt még meg tudod mondani, hogy ez mennyi időbe kerül ugy reggel 5 órakor?
2009. okt. 15. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
a 3-as metróbal a népligetből a deákig kb 10 perc, a deáktól a déliig szintén kb 10 perc. A metrók reggel 5kor talán olyan 10percenként járhatnak asszem. szerintem egy maximum 45 perc alatt kint vagy. Igaz a 3-as metrótól a kettesig gyalogolni kb 5 perc. Ha szerencséd van akkor pont úgy jönnek majd a metrók ahogy kiérsz eléjük. Népligetnél ha jól rémlik, akkor a bal oldalt menjél le. De mindneképp nézzed majd fent a táblákat, hogy hova mennek, nem szégyen az.
2009. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 1-es villamossal mennék, 5 megálló a Stadionok, és onnan piros metróval a Délibe.
2009. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!