Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szolnokon hol találok olcsó...

Szolnokon hol találok olcsó szállást? (kollégium vagy bármi, minél olcsóbb, de azért még bemerjek menni. : ) Egy hónapon belül készülök odautazni két-három napra csak. Netes kereséssel eddig nem volt szerencsém. )

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 18:23
 1/5 anonim válasza:
2009. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, föl is hívom őket reggel.
2009. okt. 17. 00:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Nnajó, fölhívtam, akkor maradjunk annyiban, fiúk-lányok, hogy a google-t én is ismerem, de épp azért kérdezek itt, hogy ne kelljen fölhívnom potyára egy csomó számot.

A fenti link szerint egész évben kapható szállás, gyakorlatilag csak a nyári szünetben, a porticsóka által megadott számo pedig egyágyas szobát hét ropiért kínáltak, ami nálam nem számít olcsónak (mondjuk nincs is szüksége tévére a szobában, és a külön fürdőhöz se ragaszkodom)

2009. okt. 17. 15:50
 4/5 anonim válasza:
ennél olcsóbbat mégis mit akarsz??????? Szolnoki vagyok azért linkeltem és nem mert a gugli az én barátom is! Fogd már vissza magad.
2009. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem érted, hogy nincsen náluk szállás külsősöknek, csak nyáron? Ilyenkor, év közben csak hallgatóknak. Amúgy elhiszem, hogy olcsó lenne, ha lenne. A portás megadta egy másik szálló számát, ott viszont hét ropiért adnak szobát, amit, ha nem haragszol, nem tartok olcsónak.

Akkor most meséld el, miben fogjam vissza magam.

2009. okt. 22. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!