Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a legegyszerűbb módja...

Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy a Budapest Déli Pályaudvarról eljussak a ferihegyi reptérre?

Figyelt kérdés

Augusztusban mennék, és hát nem vagyok annyira jártas Budapesten.

A Délire érkezik a vonatom és onnét szeretnék eljutni a ferihegyi reptérre.



2013. júl. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es metró deák térig onnan 3-as metró kőbánya kispestig végül a reptéri busz (200e)
2013. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 200-as reptéri busszal tudsz esetleg variálni. Vagy vonat is megy Ferihegy megállóhoz, a teljes odaútra sajnos nem tudok tippet adni, ne haragudj.
2013. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb az, ha hívsz egy taxit, jattal 4500 körül megvagy.


Tömegközlekedésre értve meg az, amit #1 ír, bár egyszerűnek és kényelmesnek nem nevezném.

2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Délinél dolgozom onnét megyek a reptérre. Nekem a terv metróval elmegyek a Nyugatiba onnét vonattal Ferihegyig, onnét pedig a 200 E bussza. Ha így mennél akkor két buszjegyre és egy vonatjegyre van szükséged.


Ennél talán egyszerűbb lehet neked, ha metrózol a Kökiig, és onnét mész a 200 E busszal, az akkor egy átszállójegy.


Én azért választottam az első megoldást, mert a férjemmel a Nyugatiba tudunk találkozni. Időben szerintem nagyjából ugyanannyi idő

2013. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Még annyit szeretnék tudni,hogy a buszjegy mennyibe kerül?

2013. júl. 8. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. 350Ft, vagy 400Ft a sofőrnél, és lehet hogy vissza sem tud adni.

Ha máshol nem, akkor a Déliben vagy Kökinél is tudsz jegyet venni. Sima vonaljegy lesz a számodra megfelelő! :)

2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. júl. 9. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!