Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hosszú út, wc probléma?

Hosszú út, wc probléma?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán hangzik a kérdés, de hamarosan elég messze kell utaznom (7 óra busszal) és nem áll meg a busz ( amit nem értek, mert eddig fél óra pihenő volt, amit most elvettek). Azzal az egy pihenővel is nehezen bírtam ki, de így szerintem be fogok pisilni. Létezik valami módszer, ami segít? Nyilván minimálisan igyekszem inni, de ezeken kívül?
2013. júl. 8. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál semennyire. Reggel menj el annyiszor, ahányszor tudsz.
2013. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inni annyit szoktam, míg beveszem a b6-ot, mert persze émelygek is a buszon. Plusz hajnalban indul a busz és akárhányszor elmegyek kb fél óra múlva már megint kell, délután pedig sokkal ritkábban. :/
2013. júl. 8. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4 és fél óra után mindenképpen meg kell állnia az autóbusznak, mert a gépkocsivezetőnek 45 perc pihenőt kell tartania. Ha két sofőr van a buszon, akkor nem kell várni 45 percet, de a volánt valahol át kell adnia.
2013. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezért nem értem a változtatást. Eddig ezzel mentem mindig és fél óra pihenő volt. Most megnéztem a járatot, kivették a pihenőt, én is arra gondolok, hogy ezentúl két sofőr lesz. Csak ez jutott eszembe nekem is. De ez nekem nagy problémám. :/
2013. júl. 8. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pisiszünet tuti van valahol. Ilyen hosszú utat nem tesznek meg enélkül. Ez nem csak neked lenne probléma hanem bármely átlagos egészséges embernek aki nem sanyargatja magát kiszáradással.

Szóval ne aggódj, valahol kell legyen útközben pisi szünet! Lehet, hogy van aki kibírja (pláne ha inkább a kiszáradást válassza...), azonban abszolút nem természetes, hogy egy átlagos ember ilyen hosszú ideig kibírja pisilés nélkül. Leszámítva persze amikor mondjuk éjszaka alszik.

És ahogy írták a buszos sem vezethet egyhuzamban ennyit megállás nélkül.

2013. júl. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kiverném a balhét,ha nemakarnak megállni oda vizelnék a küszöbre nekik!

Szerintem nem vagy egyedül ezzel a problémával,meg valakit ezügyben fel kéne hívnod ha tényleg így akarják csinálni.

2013. júl. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát megnéztem ugye a honlapon a részletes útvonalat, meg hogy melyik városba mikor ér, és mindenhol egyből indul is tovább. De majd kiderül, remélem csak valami hiba :D Köszi a válaszokat!
2013. júl. 9. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemegy városok buszállomásaira a busz, akkor szólj a sorfőrnek, hogy elmész a mosdóba. Ott nem hagyhat. Amúgy meg ne igyál semmit/max.1-1 dl vizet, csak akkor igyál amikor már majdnem megérkeztetek.
2013. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyél egy 2 literes (lehetőleg összezsugorítható flakont). Amúgy valószínűtlen hogy nem áll meg.
2013. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!