Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton partján melyik a...

A Balaton partján melyik a legjobb város, ahol nagy az élet, sok a látnivaló és van kemping is?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Balatonfüred.
2013. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Balatonfüred

Keszthely

Balatonalmádi

Siófok

2013. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valóban Füred. Nagyon felkapott.
2013. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Balatonfüredet ajánlanám(bár nem tudom milyen korú vagy),mert mindenkinek van szórakozási lehetőség,ráadásként 20 km-en belül van sok minden még amit érdemes megnézni.(Tihany,Veszprém stb)
2013. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Siófok
2013. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy Siófok ugyan a Balaton ,,fővárosa", mert rengeteg szórakozási lehetőség van, éjjel-nappal nagy az élet, ha bulizni akarsz, itt találsz rá alkalmat, bármilyen bulikat is szeretsz, szinte. Ugyanez igaz az éttermek, bárok széles palettáját tekintve is. Balatonfüred szintén kicsit hasonló, csak mivel az az északi part, így más a hangulata, amit személy szerint en jobban is szeretek, mivel mondhatnám, hogy az északi parton ,,nőttem fel", nekem a déli parti nyüzsgés kicsit már sok. Ha inkabb szereted a romantikus hamgulatú sétákat, a kulturát, a művészeteket a jófajta Balatoni borokat, mintsem a fergeteges partikat, akkor ajánlom neked Füredet. Persze élet az van itt is, és bulik is,fiatalok, nyüzsi,de kisebb mint Siófok és más jellegű városka. Aztán ott van pl keszthely,na az gyönyörű, személy szerint én abba a részébe vagyok beleszeretve a Balatonnak. Ott is és a környező településeken is van megannyi szórakozási lehetőség, viszont nem lehetvse Füredhez, sem Siófokhoz hadonlítani, egészen más.
2018. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!