Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik strand a jobb? Pápai...

Melyik strand a jobb? Pápai vagy a lipóti?

Figyelt kérdés

Melyik kínál több lehetőséget? És főleg a csúszdák érdekelnének. A képek alapján mindkét fürdőnek jó csúszdái vannak.

Olyanok írjanak, akiknek tapasztalatuk is van. Köszi előre is.



2013. aug. 1. 14:52
 1/5 anonim válasza:
Én a pápaiba még nem voltam így arról nem tudok véleményt alkotni, viszont a lipótiba többszöris. Szerintem az ár/érték arány nagyon jó. Több féle medence ami egyaránt a gyerekeknek és felnőtteknek is nagyon jó élményt nyújt, ugyancsak a csúszdák. Van nagyon meredek az a kék egy kevésbé meredek zöld és egy olyan amin úszógumival is lehet csúszni, tehát direkt olyan kialakítású sárga, naéspersze egy másik medencében van külön gyerekeknek kialakított csúszda is. Csak ajánlani tudom ezt a helyet :)
2013. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Pápai vagyok. Nem igazán vagyok megelégedve a Várkert fürdővel. ha tehetem inkább a Balatonra megyek.
2013. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 scoobyhun válasza:
Én is pápai vagyok és az itteni várkertfürdő tényleg nem valami nagy durranás, de mivel és és a családom ingyen be tudunk menni,amikor csak tehetjük, ott vagyunk.
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kartats ***** válasza:
2014. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
PÁPAI
2015. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!