Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat ajánlanál...

Milyen programokat ajánlanál egy fiatal párnak szegeden?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 23:44
 1/6 A kérdező kommentje:
*Szeged
2013. aug. 4. 23:45
 2/6 yakumo18 ***** válasza:
100%

Az attól függ hogy milyen az érdeklődési körötök.

Én szegedi vagyok egyébként.

De szerintem ha már itt jártok, akkor ne hagyjátok ki a vadasparkot, ami valóban nagyon szép és érdekes is.

A Kárász utcán és iszonyat jókat lehet sétálni, rengeteg érdekes ember megfordul ott. Itt található szintén az Acapella cukrászda, amit kár lenne kihagynotok.

Ha tovább haladtok akkor a Dugonics térre érkeztek, ahol lesz majd egy nagy szökőkút, ami még dallamot is játszik.

Én szeretek ott is üldögélni.

A Tisza parton is nagyon romantikus lehet egy séta :)

Ha vásárolni szeretnétek, akkor szintén rengeteg üzletbe botlotok majd szinte mindenhol. De akár az Árkádban is simán ellehet több órát tölteni. Isteni kávézok vannak odabent.

Ha strandolni szeretnétek akkor van tiszai szabad strand. Vagy ott van a belvárostól nem messze a napfényfürdő. Bár nem olcsó a belépő, de az élmény garantált. Volt már szerencsém ott strandolni. Wellness és élmény szempontjából kiváló. De az Anna fürdő sincs az utolsó helyen.

Hirtelen most ennyi jutott eszembe.

És persze megint hozzá teszem minden attól függ hogy mit szeretnétek konkrétan csinálni.

Ha esetleg bármi kérdésed lenne, akkor írj nyugodtan.

Szép Estét, és remélem tudtam segíteni ! :)

2013. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú és kielégítő választ! :)

Csak egy napra szeretnénk menni, 3 SZIN koncertre is benézünk, estére van program ezért.

Ezenkívül a Paraparkra gondoltam még, valamelyik fürdőre, elmegyünk még bowlingozni, teniszezni és kajakozni is napközben. Most keresek valami éttermet, nem tudnál ajánlani?

Sajnos a párom nem szereti a történelmi dolgokat, habár műemlékeket és múzeumokat nem nézünk meg, biztos teszünk egy sétát és az Acapella cukrászda is jól hangzik. :) Az állatkert se érdekli annyira pedig az is jó lenne.

2013. aug. 5. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A megyében lakom:

Ha átmégy a hídon Újszeged felé, akkor nem teljesen az újszeged felőli lábánál jobbra van egy letérő, az egy olyan kis étterem, vendéglátó egységhez vezet, ahol egyrészt a bográcsos halaszlét, sült halat készítenek finomat.

Persze lehet kapni "hagyományos" ételeket is, jól főznek, és ha a szabadban, a fák alatt álló asztalhoz ültök és nem a bentihez, akkor még a Tisza friss illatát, és a jó levegőt is élvezhetitek.

2013. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ajánlom az alabárdos éttermet vagy a Brnoi sörözőt és éttermet, esetleg az Égő Arany-at. Ezek nem a legpuccosabb éttermek, de nem is a legolcsóbbak. Szerintem egy kis városnézést azért tervezzetek be. Pl.: Széchenyi tér, Kárász utca, Dugonics tér, Dóm tér, Kiskörút, Szent István tér stb. Ezek ott vannak egymáshoz közel, pár óra alatt meglehet őket nézni :) egyébként honnan jöttök, ha szabad kérdeznem?
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! :) Biztos benézünk majd sok helyre, amit írtatok.

Gyuláról jövünk, nincs messze. :D

2013. aug. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!