Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen Pécs? Aki ott él, vagy...

Milyen Pécs? Aki ott él, vagy járt ott, nagyon szereti Pécst? Minden véleményt elfogadok Pécsről! Nagyon érdekelne mindennemű vélemény főleg olyanoktól, akik ott élnek, de olyanoktól is, akik jártak ott

Figyelt kérdés

Szeretném,ha valaki mindenre kitérne ott,mint például az élet,az emberek,a pasik/férfiak szimpatikusak e meg ilyenek :)

Köszönöm előre !



2013. aug. 7. 21:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
2013. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
56%

Pazar kilátás,egyedülálló vendéglátás!:D

Imádok itt lakni,semmi pénzért nem költöznék el innen!:)

2013. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Pécs egy koszfészek, tele hajléktalanokkal. Igénytelen város. Éltem ott és most is járok oda (sajnos muszály).
2013. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Már ne is haragúdj kedves utolsó válaszoló,de akkor mondd Pécsre,hogy igénytelen,amikor megtanulsz helyesen írni,ugyanis ez az általános intelligenciához tartozik hozzá! ;)
2013. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Kedves útolso, mijen érdekes mikkor bízonyos embberek nem túdnak érveket felhózni akor a hejesirasal jőnek. A leggtöb fórum nem nyelví fórum (megnyugttatlak nyelvi fórumon meg sem próbállok posztolni), magánakk a móndandonakk van értellme nem a nyelvhassználatt hejeseggének és a stílisztikkának. A hejesirás nem tudása mit sem változttat a pécsröl alkkotot véleményemröl.
2013. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja és még valami, imered a móndást? Ha halgatall vólna bölccs maradtál volna.


"általános intelligenciához tartozik hozzá"


hejesen: álatlános inteligenciáhóz hozá tartózik


Neked is van még mít felylödní.

2013. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Rendben,akkor mondd már meg nekem kedves,mit tartasz igénytelennek Pécsen! Miért koszfészek?

Tán csak nem Te vagy felsőbbrendű,igényes ehhez a városhoz?

2013. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami kissebbségi komplexusod van? Nem vagyok felsőbbrendű amit írtam az egy szubjektív vélemény. Ne legyen már kötelező mindekire nézve hogy szeresse Pécset. Laktam már sok helyen az országban, van összehasonlítási alapom. Mi nem tetszik Pécsben. Nem szeretm a szűk utcáit ahol már két ember nem fér el a járdán. Nem szeretm hogy az Árkáddal szemben a sarkon fekszenek a hajléktalanok és oda hugyoznak a központba. A város buszpályaudvar, piac vasút közti része totál igénytelen. A 400 ágyas körüli rész szintúgy igénytelen és sorolhatnám. Persze ha te még életedben nem mozdultál ki Pécsről akkor nem is tudod miről beszélek.
2013. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 toth.anett00 válasza:
Én nagyon szeretem Pécset, jó kis hely. Ott lakom már nagyon régóta, és még sosem csalódtam benne.:)
2013. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én már elég sokat voltam és eddig csak jó véleményem van! Nagyon szép helyek vannak Pécsen nekem főként a Széchenyi tér tetszik főként este és nagyon jó boltok üzletek vannak Pécsen! Imádom ezt a várost! <3
2013. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!