Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza melyik részét...

Nyíregyháza melyik részét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tavasszal költözünk oda, jó messziről :) Még nem voltam ott, viszont már most elkezdeném nézni a lakásokat :)

A kertvárosi részt ajánlotta valaki.


2013. aug. 13. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzetek van lakásra, vagy házra!
2013. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Borbányán nőttem fel,már nem ott élek. Szerettem mert csendes és egyre szebb is.A belváros 15 perc busszal.Családi házas övezet.Ha több pénzetek van a Tescó mögött ,a város szélén van egy szép,új rész.
2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Malomkert. Közel a kórház, buszmegálló, posta.....
2013. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hímes. Közel van a posta, városi rendőrség, stadion, patika, pékség, és egy óvoda meg egy iskola.
2013. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Bocsánat elírtam! :) Északi alközpont, de Hímes se rossz.
2013. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Panel lakások melyik részen vannak?

A himesi részről is sok jót hallottam, de a képeket nézve inkább ilyen gazdagnegyednek mondanám, nem? :))

2013. aug. 29. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:

A legnagyobb panel rengeteg az Örökösföld és a Jósaváros. Itt távhősek a lakások, 5 millióért már lehet venni másfél szobásat, kb. 50 m2. Bár alaposan körül kell nézni. Az Erdő soron és az Északi körúton is panelek vannak.

A Malomkertben pedig tégla építésű, gázkonvektoros házak vannak, meg asszem a Hímesben is (bár ebben nem vagyok biztos). A Malomkert ebből a szempontból sokkal jobb választás, mert hosszú távon a rezsi sokkal olcsóbb, mint egy panelben. Igaz itt 7-8 milliónál kezdődnek az árak.

Számít az is a lakásvásárlásnál, hogy mik a terveitek. Hol fogtok dolgozni, (tömegközlekedéssel?) gyerekvállalás lesz-e a közeljövőben (kórház, bölcsi, ovi, iskola közelsége) vagy ha fiatalok vagytok, és szeretitek a nyüzsgést, akkor a városközpontban is vannak eladó lakások.

Ha családi házban gondolkodtok, akkor: Borbánya, Oros, Sóstóhegy, Ságvári kertváros, a nagyobb részek, aztán ha kijjebb megyünk, néhány km-es körzetben vannak apró városrészek, de azokból rengeteg...... Családoknak való, akik csendes helyen szeretnének élni, de mégis közel a megyeszékhelyhez.

2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem vágyunk annyira a belvárosba, inkább egy nyugis kis helyet szeretnénk. Egyre jobban hajlunk a családi ház felé :)

Jó sok lehetőséget felsoroltál kedves utolsó :)

Megkérdezhetem, hogy Ti merre laktok, milyenek a szomszédok, milyen a környék? :))

A munkahelyről annyit, hogy ha minden szuperül megy, akkor 1 év múlva egy oviban nevelgetem a gyerkőcöket :))

2013. szept. 27. 10:23
 9/13 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg érdekel még a válaszom, akkor Stadion utca környékét ajánlanám.
2013. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
érdekel persze :) Nekem a Himes szimpibb egyre jobban :) valaki ír esetleg onnan? :))
2013. okt. 15. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!