Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat ajánlotok...

Milyen programokat ajánlotok augusztus 19-én,20-án Pesten?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 12:09
 1/6 anonim válasza:
0%
Halálos vihar és lángoló Gellért-hegy,vér és halál mindenütt.Ez az augusztus 20.
2013. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igazán hasznos választ. :D Te is részt veszel ezen programok valamelyikén? :)
2013. aug. 17. 19:41
 3/6 anonim válasza:
Nem,én már megéltem 5 ember halálát közvetlen mellettem 2006.augusztus 20-án,elsős kisdiákként.Elég volt egyszer.
2013. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reméljük, hogy még egyszer ilyen szörnyűség nem fog bekövetkezni...
2013. aug. 17. 20:00
 5/6 Kranz Niki válasza:

Nagyon népszerű a Mesterségek Ünnepe a budai várban. Tehát nagy ott a tömeg, és a belépő elég borsos. Szerintem a tüzijátékot is jobb a tévéből nézni, mint kint állni órákig, aztán legfeljebb egy részét látod, ha el nem viszi a vihar.


Viszont majden minden kerületben vannak színvonalas rendezvények, amik általában ingyenesek is ilyenkor:

- Kőbányán fél napos blues fesztivál Hoboval, Racka Jammal és másokkal, részletek itt: [link]

- Csepelen a Daru dombra várják egész nap a csládokat, elsősorban honfoglalás kori életmódbemutatóval, sólyomröptetéssel és cserkészek is lesznek meg meseelőadás: [link]

- Rákoskeresztúron középkori, Mátyás királyos hangulat lesz a frissen felújított parkban: [link]

- Rákospalotán népi együttes lép fel és gitárkoncert is lesz: [link]


Ráadásul mindenhol lesz kisebb tüzijáték, ha épp ilyet szeretnél látni valahol a szabad ég alatt.


Azért jó, hogy sok lehetséges helyszín van, mert a rendezvények miatt módosulnak a tömegközlekedési és parkolási lehetőségek. Ezekről itt tudsz tájékozódni: [link]


Jó pihenést, szép ünnepet!

2013. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletes választ adtál. Már itt vagyok Pesten, úgyhogy délután elnézek valamelyik programra. :)
2013. aug. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!