Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A horvátok nem szoktak a...

A horvátok nem szoktak a Balatonhoz jönni nyaralni?

Figyelt kérdés
Az országuk északi részéből, azokról a részekről, ahova a Balaton közelebb van, mint a tengerpart. Inkább a saját országukba mennek, vagy a rövidebb út miatt a Balatont választják?
2013. aug. 17. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Helo!


Nem vagyok horvat. Ezt szögezzük le. De gondolom, rengetegen jönnek a Balatonhoz. Föleg abbol kiindulva, hogy hollandok, angolok, oroszok... is jarnak ide. Söt, most nagy orosz felvasarlasok vannak a deli parton, eleg sokan vesznek keletröl nyaralokat, lebontjak, ami all a telken, aztan ujakat huznak fel - peldaul.


Igy biztosan olyan horvatk is önnek, akik a tengerhez laknak közel.

2013. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hallottam már horvátul beszélőket a déli parton, szóval szoktak menni, de nem olyan tömegesen mint mondjuk a németek.
2013. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!