Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sárváron a Spirit hotel 2...

Sárváron a Spirit hotel 2 pici gyerekkel ( 2 éves, és 7 hónapos) ajánlott? Mennyire bababarát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne leginkább, hogy nem túl "puccos"-e ahhoz, hogy két aprósággal jól érezzük magunkat? Alapból nem szeretem a feszengős helyeket, szeretnénk jól érezni magunkat,nem azon izgúlni, hogy kiöntenek-leöntenek valamit...


2013. aug. 18. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Szia!Én már többször jártam a kérdéses hotelben.Ilyen kicswi gyerekekkel én máshova mennék.Van ugyan játszószoba,gyerekmegőrzés meg programok, de pl fürdésre csak egy nagyon mini medence van és bár feszengenetek nem kell,mert egy ilyen patinás helyen minden a vendégért van,de arra számítsatok,hogy nem sok kisgyerekes család lesz.Én eddig 4szer jártam ott és mindig ezt tapasztaltam. Viszont ha nagyon a gyerkőcöknek akartok kedvezni jó szívvel ajánlom az alsópáhoki kolping hotelt, na az maga a gyerekparadicsom!
2013. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! - épp erre gondoltam mikor olvastam a honlapjukat, hogy nem igazán gyerekeknek van kitalálva, nem beszélve a sok jómódú vendégről, na ők sem biztos, hogy jó szemmel néznének ránk, két zajos kiscsajjal... megnéztem amit írtál, hát sokkal szimpibb gyerkőcök szempontjából... azt hiszem afelé hajlunk inkább....
2013. aug. 19. 13:16
 3/3 anonim válasza:
Ha Sárvár, akkor Park Inn gyereknek és idősnek is ok
2014. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!