Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék segítséget kérni,...

Sz.mse kérdése:

Szeretnék segítséget kérni, nemsokára megyünk nyaralni Visegrádra s szeretnék érdeklődni, hogy ha átmegyünk Szlovákiába akkor a határtól nem nagyon messze olyan 30-40 km körzetben mit érdemes megnézni? Esetleg Visegrád környékén is?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik átkelőnél mennétek át?
2013. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esztergom közelében Párkánynál lenne
2013. aug. 23. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát átnéztem két könyvet is, de semmi használhatót nem találtam. Maradjatok inkább Visegrád környékén, mert az csodálatos :-) És persze Esztergom is. Ha mégis át akartok jönni hozzánk, nézzétek meg a Párkányi és a Pat-i (Patince) fürdőket. Ezeket keresik a túristák. Sokan jönnek Komáromba megnézni az Európa - udvart. Bár szerintem nem nagy durranás. Esetleg még a Burda hegység, erről linkelek egy oldalt.


[link]


Szlovákiában nagyon sok csodaszép hely van, de sajnos nem az általad megadott távolságon belül :-(

2013. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké köszönöm szépen a fáradságod, sajnos azért nem szeretnénk messzebb menni mert már így is fél országot átutazzuk hogy visegrádra is elérjünk, s nem annyira olcsó a benzin jelenleg.

köszi mégegyszer

2013. aug. 24. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, reméltem, hogy találok valami érdekesebbet is :-( Nem tudom milyen kirándulásokat szerettek, de ha ilyen laza túrázgatósat, akkor Visegrád és környéke is elég. Nagyon szép helyek vannak ott. És ha még nem voltatok, akkor az esztergomi bazilikát mindenképp ajánlom.
2013. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!