Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctapolca vagy Hévíz?...

Miskolctapolca vagy Hévíz? Melyiket ajánlanád egy hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondani hova menjünk egy szeptember végi hosszú hétvégére a párommal. Fürdőzni mennénk alapvetően egy péntek-szombat-vasárnap kombóra. Köszi a válaszokat!
2013. aug. 25. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Miskolctapolcát választanám. Ott több lehetősége van kirándulni is. (Diósgyőr, Szilvásvárad, Eger viszonylag közel van, de helyben is találni látnivalót.) A baralngfürdő nagyon tetszett!!

Hévíz is jó, de oda jó időben mennék, mert maga a fürdő sztem inkább idősebb korosztálynak való, viszont Hévizen tetszett az, hogy olyan Osztrák benyomásom volt, ahogy sétáltunk. Jókat ettünk, ittunk arra. Mondjuk ott meg Keszthely van közel, (festesics kastély, marcipánmúzeum) ha esetleg kirándulni akartok. De, ha csak a fürdő hely alapján kéne választanom, akkor tuti Miskolctapolca.

2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Miskolctapolca a Barlangfürdő és annyi. Csúnya-gondozatlan szocreál terület. Én nem mennék oda. Inkább Hévíz (ott van Keszthely amely még most is nyüzsög, van élet!)
2013. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
miskolctapolca
2013. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!